Odwiedź nas
ul. Patriotów 249, Warszawa
Zadzwoń do nas
+ 48 22 615 34 83
Napisz do nas sms
+48 888 815 555
Godziny otwarcia
Pon - Pt: 8:00 - 20:00 Sob: 9:00 - 13:00

Złamania to poważne urazy, które wymagają nie tylko interwencji lekarza ortopedy, ale również rehabilitacji. Rehabilitacja po złamaniu to pierwsze, o co powinniśmy zadbać zaraz po zakończeniu leczenia ortopedycznego tj. usunięciu opatrunku gipsowego lub ortezy. Niezwykle istotne jest to, by rozpocząć terapię w odpowiednim momencie i odbyć konkretnie zlecone zabiegi.

Rehabilitacja po złamaniu obejmuje szereg zabiegów manualnych, relaksację tkanek miękkich, ćwiczenia, które często łączy się w różnymi elementami fizykoterapii. Głównym celem tak przeprowadzanego leczenia jest stopniowe przywracanie pełnej ruchomości stawów, pobudzenie mięśni do normalnej pracy i przyspieszenie procesu zrastania się kości.

Rehabilitacja po złamaniu w gabinecie fizjoterapeutycznym Seneca Warszawa

W gabinecie fizjoterapeutycznym Seneca oferujemy Pacjentom z Warszawy i okolic szeroki zakres różnorodnych usług. Wśród nich swoje miejsce znalazła także rehabilitacja po złamaniu. Leczenie przeprowadzamy według najwyższych standardów. Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, którzy każdego dnia dbają o to, by rehabilitacja po złamaniu realizowana była w sposób w pełni profesjonalny, z zachowaniem staranności oraz troski o zdrowie i samopoczucie Pacjentów.

Rehabilitacja po złamaniu

Leczenie dobieramy indywidualnie dla każdego Pacjenta w zależności od rodzaju złamania, wskazań ortopedycznych i predyspozycji. Przy tym zapewniamy całościowe podejście - począwszy od drobiazgowej konsultacji, poprzez dobór i wdrożenie odpowiednich metod rehabilitacji po złamaniu, aż po monitorowanie postępów w odniesieniu do indywidualnych potrzeb Pacjenta. Efektem tak przeprowadzonego leczenia jest maksymalne skrócenie czasu powrotu Pacjenta do pełnej sprawności fizycznej.

Doznałeś złamania? Chcesz szybko powrócić do pełnej mobilności? Pomoże Ci w tym rehabilitacja po złamaniu w gabinecie fizjoterapeutycznym Seneca w Warszawie.

Pacjentów zainteresowanych leczeniem w naszej placówce zachęcamy do umówienia wizyty w dogodnym terminie.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących terapii prosimy o kontakt - telefoniczny, mailowy lub bezpośredni w gabinecie.