Odwiedź nas
ul. Patriotów 249, Warszawa
Zadzwoń do nas
+ 48 22 615 34 83
Napisz do nas sms
+48 888 815 555
Godziny otwarcia
Pon - Pt: 8:00 - 20:00 Sob: 9:00 - 13:00

Centrum fizjoterapii w Radości działa nieprzerwanie od 1997  specjalizując się w kompleksowej rehabilitacji schorzeń narządu ruchu, kręgosłupa i stawów. Naszym pacjentom oferujemy następujące metody terapii:

oraz zabiegi fizykoterapii

Ofertę rehabilitacji kierujemy do osób dorosłych i starszych oraz do dzieci, dla których została zorganizowana specjalna sala do ćwiczeń oraz integracji sensorycznej.

Zapraszamy pacjentów na wizyty do naszego gabinetu przy ulicy Patriotów 249, bądź oferujemy zabiegi w domu w rejonie dzielnicy Wawer. Terapia, którą stosujemy bazuje się na indywidualnej pracy z pacjentem i opiera się na stosowaniu  wielu technik i zabiegów, które łączymy w zależności od potrzeby tak, by skutecznie i w krótkim czasie wyleczyć dolegliwość.

Nasi pracownicy to absolwenci zarówno polskich jak i zagranicznych uczelni medycznych i rehabilitacyjnych, jednak głównym źródłem wiedzy pozostają studia i kursy podyplomowe, w których systematycznie uczestniczymy (FICO Osteopathy Academy, Osteopathie Schule Deutchland, Instytut Barrala, Manipulacji Powięziowych wg Stecco, FDM) Rehabilitacja to nasza wieloletnia pasja, satysfakcja z doskonalenia się, poznawania i stosowania nowych technik, metod oraz zabiegów.