Odwiedź nas
ul. Patriotów 249, Warszawa
Zadzwoń do nas
+ 48 22 615 34 83
Napisz do nas sms
+48 888 815 555
Godziny otwarcia
Pon - Pt: 8:00 - 20:00 Sob: 9:00 - 13:00

Igłoterapia, zwana też suchym igłowaniem, stosowana jest jako zabieg przeciwbólowy w leczeniu schorzeń układu mięśniowo-powięziowego. Polega na wykorzystaniu specjalnych igieł akupunkturowych do nakłuwania określonych punktów spustowych. Miejsca te odznaczają się wysoką wrażliwością i tkliwością, czego objawem są silne dolegliwości bólowe, często promieniujące lub rzutujące na zupełnie inne struktury niż te, w których występują. Terapia igłami jest bardzo skuteczna w leczeniu długotrwałych zespołów przeciążeniowych np. łokcia tenisisty, bólach barków, kręgosłupa, terapii blizn.

Terapia igłami w gabinecie fizjoterapeutycznym Seneca Warszawa Wawer

W gabinecie Seneca oferujemy Pacjentom szeroki zakres różnorodnych form pomocy fizjoterapeutycznej. Wśród proponowanych przez nas zabiegów swoje miejsce znalazła także terapia igłami - obecnie uznawana za jedną z najlepszych metod w walce z bólem. Już po kilku zabiegach Pacjenci odczuwają znaczne zmniejszenie dolegliwości bólowych, a nawet ich całkowite ustąpienie.

Igłoterapia

Sam zabieg jest etapem końcowym całego leczenia, które poprzedzane jest każdorazowo wywiadem oraz drobiazgową diagnostyką. W terapii stosujemy cienkie igły, których długość dobieramy indywidualnie do schorzenia Pacjenta. Igłoterapię w naszym gabinecie wykonuje wykwalifikowany specjalista. Zabieg wiąże się z niewielkim dyskomfortem i jest w pełni bezpieczny. Dla uzyskania optymalnych efektów polecamy łączyć go z terapią manualną i dedykowanymi ćwiczeniami.

Pacjentów zainteresowanych terapią igłami przeprowadzoną w naszej przychodni zachęcamy do umówienia wizyty w dogodnym terminie.

Gabinet fizjoterapeutyczny Seneca zlokalizowany jest w Warszawie, jednak do skorzystania z dobrodziejstw igłoterapii zachęcamy również mieszkańców okolicznych miejscowości.

W razie dodatkowych pytań dotyczących przebiegu zabiegu czy przeciwwskazań prosimy o kontakt - telefoniczny, mailowy lub bezpośredni w placówce.