Odwiedź nas
ul. Patriotów 249, Warszawa
Zadzwoń do nas
+ 48 22 615 34 83
Napisz do nas sms
+48 888 815 555
Godziny otwarcia
Pon - Pt: 8:00 - 20:00 Sob: 9:00 - 13:00

Osteopatia lub inaczej medycyna osteopatyczna to nieinwazyjna, bezpieczna metoda leczenia znana od ponad 140 lat. Polega na indywidualnym, holistycznym podejściu do każdego Pacjenta, wykorzystuje delikatne techniki manualne, by przywrócić homeostazę układu nerwowo-mięśniowo-szkieletowego. W jakich dolegliwościach pomóc może osteopatia?

osteopatia

Osteopatia wykazuje bardzo wysoką skuteczność w leczeniu wielu bólowych dolegliwości. W zależności od obszaru działania i występujących schorzeń wyróżnić można następujące rodzaje osteopatii:

  • osteopatía kręgosłupa, w tym osteopatia dysku - dotyczy leczenia takich schorzeń jak m.in. zmiany przeciążeniowe i zwyrodnieniowe w obrębie kręgosłupa, dyskopatia lędźwiowa, dyskopatia szyjna, rwa kulszowa i rwa ramienna czy też drętwienie kończyn, sztywnienie karku i zmniejszenie ruchomości szyi,
  • osteopatia oddechowa - dotyczy łagodzenia objawów i zapobieganiu nawrotom takich dolegliwości jak m.in.: niewydolność oddechowa, nieżyt nosa, infekcje górnych i dolnych dróg oddechowych, bóle gardła, bóle głowy i zatok, szumy uszne czy też obniżona odporność.

Osteopatia kręgosłupa - osteopatia oddechowa - gabinet Seneca Warszawa Wawer

Nasz gabinet fizjoterapeutyczny to miejsce, w którym pomoc znajdują Pacjenci cierpiący na różnego rodzaju schorzenia, w szczególności te dotyczące zaburzeń w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowo-mięśniowo-szkieletowego. W swojej pracy wykorzystujemy techniki z zakresu osteopatii, w tym osteopatii dysku i kręgosłupa oraz osteopatii oddechowej. Stosowane przez nas metody skutecznie uwalniają wszelkie postępujące lub przewlekłe stany blokady funkcjonalnej narządów, prowokują organizm do zmian, a tym samym - zwalczają ból i poprawiają samopoczucie Pacjentów.

Zmagasz się z niewydolnością oddechową, problemami z zatokami i towarzyszącymi im bólami głowy? Doskwiera Ci mrowienie kończyn czy nerwobóle w obrębie kręgosłupa? Z tymi i wieloma innymi schorzeniami doskonale poradzi sobie osteopatia.

Pacjentów zainteresowanych leczeniem w naszej placówce zapraszamy do umówienia wizyty konsultacyjnej celem rozpoznania problemu i dobrania odpowiedniej techniki jego eliminacji.

W razie pytań prosimy o kontakt.